شعله ایران ازبکستان قزاقستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شعله: ایران ازبکستان قزاقستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حرف‌های بهروز وثوقی در مراسم وداع با ناصر ملک‌مطیعی

در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌مطیعی سخنان ضبط شده است بهروز وثوقی جهت حاضران پخش شد. 

حرف‌های بهروز وثوقی در مراسم وداع با ناصر ملک‌مطیعی

حرف های بهروز وثوقی در مراسم وداع با ناصر ملک مطیعی

عبارات مهم : ایران

در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی سخنان ضبط شده است بهروز وثوقی جهت حاضران پخش شد.

به گزارش خبرآنلاین، پیکر ناصر ملک مطیعی بازیگر نام آشنای سینمای کشور عزیزمان ایران صبح یکشنبه با حضور بزرگان سینما و علاقه مندان این بازیگر تشییع شد.

در این مراسم محسن امیریوسفی کارگردان «خواب تلخ» صدای ضبط شده است بهروز وثوقی را جهت حاضران پخش کرد. بهروز وثوقی که سابقه همکاری با ملک مطیعی را در چند فیلم از جمله «قیصر» دارد، گفت: «سلام می کنم به مردم عزیزم، سلام ایران. من بهروز هستم. بهروز وثوقی شما. چهل سال است که دور از وطن و دور از مردم هستم و بعد از 40 سال صدایم در بین مردمم پخش می شود. آن هم در خاک وطنم ولی ناراحتم که باید با غم و اندوه با مردمم صحبت کنم. در اندوه از دست دادن یک بزرگ، یک برادر، یک پیشکسوت، یک استاد، یک ناصر ماندگار، یک ناصر ملک مطیعی که او هم مثل من چهل سال منتظر ماند. من امروز داغدار از دست دادن برادری هستم که به آرامش رسید.

حرف‌های بهروز وثوقی در مراسم وداع با ناصر ملک‌مطیعی

ناصر عزیز در وادی تجرد دل غربت زده ام در مسیر زندگانی جسمانی با تو دلخوش بودم. اینک ای استاد و پیشکسوت هنری ام که سال های گذشته در کنار هم مثل دو برادر کار کردیم، من در غم از دست دادنت در این غربت غریب دور از وطن مرثیه گویت شده است ام. ناصر عزیز 30 سال بر پرده سینما محبوب دل مردم بود و چهل سال بیرون از پرده باز هم محبوب مردم ماند و حالا ناصر پیش ما نیست. ناصر رفت پیش فردین عزیز، رفت پیش شاعر سینما، پیش علی حاتمی، رفت پیش بزرگانی که سینمای کشور عزیزمان ایران را ساختند و تحویل جوانان امروز دادند. در آخر ناصر و فردین این نازنین ها ستون های محکم سینمای کشور عزیزمان ایران خواهند ماند. روحشان شاد.»

ناصر ملک مطیعی شنبه ۵ خرداد در ۸۸ سالگی چشم از دنیا فروبست.

در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌مطیعی سخنان ضبط شده است بهروز وثوقی جهت حاضران پخش شد. 

واژه های کلیدی: ایران | سینما | سینمای | مراسم تشییع | ناصر ملک مطیعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs