شعله ایران ازبکستان قزاقستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شعله: ایران ازبکستان قزاقستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث آنها اموال مرد ثروتمند را بردند،خودش را هم کشتند , پرستار کلید را به دزدان داد

با کشف جسد یک مرد ثروتمند در منزل ویلایی بخش چندار ساوجبلاغ، پیگیری به عنوان در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

پرستار کلید را به دزدان داد؛آنها اموال مرد ثروتمند را بردند،خودش را هم کشتند

عبارات مهم : جنایت

با کشف جسد یک مرد ثروتمند در منزل ویلایی بخش چندار ساوجبلاغ، پیگیری به عنوان در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش ایران؛سرهنگ مهدی فضلی علیشاه، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: با گزارش این اتفاق مأموران بلافاصله در صحنه جرم حضور یافتند. بررسی های تخصصی در محل نشان داد شب جنایت افراد ناشناسی وارد منزل ویلایی شده است و بعد از ضرب و شتم مقتول و وارد کردن ضرباتی به وی او را به قتل رسانده و متواری شده است اند. با توجه به اینکه مقتول با پرستارش زندگی می کرد غیبت مشکوک این مرد و مرخصی نابهنگام او، مأموران را به وی ظنین کرد. این مرد بعد از دستگیری در بازجویی ها منکر اطلاع از این جنایت شد ولی در مواجهه با مدارک مستند به اجیرکردن سه نفر از اقوامش جهت دزدی از منزل ویلایی اعتراف کرد.

متهم جهت اینکه ردی از خود بر جا نگذارد منزل را ترک کرده و کلید را در اختیار سه مرد غریبه گذاشته بود. ولی مدعی بود قصد کشتن پیرمرد را نداشته هست. با این اعترافات رد سه متهم دیگر در یکی از استان های شمالی گرفته شد و هر سه در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند. این سه مرد فراری مدعی شدند با نقشه پرستار خانگی وارد منزل شده است و با سر و صدای صاحبخانه او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

آنها اموال مرد ثروتمند را بردند،خودش را هم کشتند , پرستار کلید را به دزدان داد

متهمان بعد از تشکیل پرونده و صدور رأی نهایی دادگاه روانه زندان شدند.

واژه های کلیدی: جنایت | پرستار | ثروتمند | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs